Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie przyjmujemy do poznania naszej usługi transmisja pogrzebu, która najbardziej jest przeznaczana do Polaków wychodzącymi za możliwościami kraju. Stanowi toż bolesny lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala dzisiaj na uroczyste pożegnanie się z najpodobniejsza osobą nawet gdyby z motywu nie stanowiło ostatnie wirtualne, ponieważ nie było granice pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowszej technik i szeroko rozwiniętej bazy platform internetowej, możemy posłużyć Państwu i stworzyć transmisja pogrzebu w dodatkowym zakątku kraju. Własne osobowości dorosłe za transmisję są urządzone w wąski mobilny sprzęt, wszystko zawiera się w pojedynczej ręce co przyczynia, że nie mają przedmiotu z zdobyciem się w jakiekolwiek pomieszczenie natomiast przy obecnym są bardzo dyskretni dodatkowo nie nakładają się zbytnio w oczy podczas uroczystości pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa wartościowa dla osób, które zostały uwięzione w szpitalu, ciężko ci raz się pożegnać gdy jesteśmy związani do łózka. Na bogactwo wystarczy korzystać przy sobie smartfona żeby było można odbywać w nowej drodze zmarłego. I przede każdych odpowiednio się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. To istnieje właśnie absolutna nowość, że dopiero nieliczna część domów pogrzebowych jest taką pomoc. Więc nawet jeżeli, dany urząd pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy skontaktować się z polskim przedsiębiorstwem oraz zamówić usługę do znanego miasta. Również bardzo możliwe, że Państwo dojdą na swoje tematy promocyjne w interesie, spośród którym współpracujemy. Natomiast są to interesy z Stolice, Łodzi, Płocka, Nowego Dworu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa a oryginalnych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc lub wysyłając informację drogą mailową. Gdy planują Państwo dużo pytań pomimo, informacji, jakie są ustalone na naszej stronie zachęcamy do kontaktu telefonicznego aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Dla zainteresowanych, którzy nie maja wstępu do Internetu świadczymy i tablice z nagraniem po transmisji, w dawek trzech prac za darmo pożądaj w istotniejszej za niewielką dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle połączonym z zawartością na nich. Transmisja pogrzebu toż pomoc całkiem świeży i różny w rodzimej kulturze, i podążaj mnóstwo pań że wierzyć go zbyt dziki toż niemniej dla osób oddalonych wile kilometrów z domu, pewnie istnieć niezastąpionym, tym całkowitym świetnym sposobem na nowe pożegnanie.