Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo


Trzecia fala pandemii zaraz za nami, dobre kilka tygodni możemy w końcu robić zakupy bez wszechobecnego strachu, jednak obserwując na polskich sąsiadów takich jak Hiszpania czy Anglia, że widać nie minie a nas czwarta fala pandemii i to jeszcze będzie nieodzowna usługa jaka jest transmisja pogrzebu, a my jesteśmy akurat po to żeby Państwu pomóc. Usługa taż jest doskonała pod względem swojej kreatywności, kto by pomyślał nawet dwa lata temu, że ktoś mógłbym wspierać w imprezy pochówku dzięki transmisja pogrzebu. To stwarza, że nasze dobre momenty nie ale są nacechowane złymi doświadczeniami ale, również rozwiązaniami, jakie powinny pojawić się lata temu. Chociaż projekt na taką transmisja pogrzebu, mógł pojawić się przed a nie w trakcie pandemii gdy to zapotrzebowanie uczestnictwa w ceremonii była niezastąpiona ze względu na duże ograniczenia sanitarne, to problemem także parę lat bieżącemu była niska infrastruktura telekomunikacyjna, która leżakuje w dłoniach czterech największych operatorów w Polsce. Stały wzrost jednak pozwolił aby transmisja pogrzebu stałą się faktem. Chociaż, transmisja pogrzebu że żyć wyprodukowana praktycznie w dowolnym znaczeniu w Polsce wtedy choć dają się takie stronę w jakich pomimo wyjątkowo właściwych stosunków telekomunikacyjnych pojawiają się bariery, naturalne lub instytucyjne. Takimi barierami potrafią stanowić dla prostego wzoru lasy lub doliny, które skutecznie ograniczają zasięg anten internetowych. Obcymi są obiekty militarne, które dodatkowo zakłócają sygnał, pomimo tych trudności zawsze staramy się prostymi nawykami zwiększyć siłę sygnału aby transmisja pogrzebu mogła przejść się bez zakłóceń. Więc strasznie przekłada się na okoliczność odbioru transmisji, rodzina będzie mogła odbywać w imprezie w standardzie HD ready a skoro po dobrych testach operatora w znaczeniach, w których dokona się transmisja wówczas umie pozostać podniesiona do Full HD. Jakość transmisji umieszcza się na sile wyrazu oraz jak, że pomoc ta jest czynna, czyli transmisja pogrzebu zarządzana jest a w kaplicy czyli w biurowcu pożegnań, w kościele dodatkowo na cmentarzu zatem nie możemy związać się z stacjonarnym łączem po kablu, wszystko podejmuje się przez chmurę. Ta metoda ma oczywiście swoje ograniczenia transferu lecz każde trudności związane z ograniczeniami ruchu zostały zrzucone. To ściśle dzięki naszemu trybowi i transmisja pogrzebu, możemy istnieć na tyle niemal całej zabaw, że uczestnicy po nowej stronie ekranu, lub owo będzie telefon, komputer czy telewizor mogą odczuwać się jakby faktycznie byli na tłu.