transmisja pogrzebów na żywo
Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044

Transmisja pogrzebu Warszawa to nowa oferta skierowana do wszystkich, którzy nie mogą się pojawić na pochówku swoich najbliższych. Wykonujemy usługę transmisji na żywo na terenie Warszawy oraz jej okolic.

W razie potrzeby nasi pracownicy pojadą w dowolny zakątek Polski. Czym jest Transmisja pogrzebu Warszawa? Mianowicie przekazem wideo z dźwiękiem w na żywo, czyli w czasie rzeczywistym, jak telewizja. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu możemy zapewnić Wam transmisję na wysokim poziomie za rozsądną cenę, otwierając nowe możliwości w przeżywaniu żałoby.

Transmisja pogrzebu Warszawa odbywa się od początku do końca, to oznacza, że nie transmitujemy tylko z kościoła co ma miejsce ostatnio coraz częściej w polskich kościołach, gdzie udostępniono taką\tą możliwość wraz z zwiększonymi restrykcjami obowiązującymi przez falę pandemii. Jednak ceremonia kościelna to nie wszystko, dlatego nasza firma dołożyła starań, aby transmisja pochówku Warszawa odbywała się od początku do końca, będziemy nadawać już od kaplicy czy różańca przez mszę świętą a po ceremonii w kościele udamy się z Państwem na cmentarz i wszystko to w jednej nieprzerwanej formie. Biorąc pod uwagę, że nie każdy ma możliwość godnego pożegnania z najbliższymi z najróżniejszych powodów, najczęściej jednak zdrowotnych lub ze względu na ogromną odległość jaką dzieli od miejsca pochówku sprawia, że taka transmisja pogrzebu Warszawa jest wspaniałą pomocą przy pożegnaniu się z najbliższymi osobami. Nasi pracownicy zawsze starają się być jak najbliżej rodziny, aby Państwa bliscy oglądając transmisję mogły uczestniczyć w pogrzebie jak na miejscu i nie czuć się wykluczonym. Taka transmisja pogrzebu Warszawa sprawia, że połączymy ludzi na krańcach świata, transmitowaliśmy już dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, RPA, Australii, Moskwy, Kanady, bardzo wiele razy z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Osoby nie rozumiejące tego fenomenu z przytykiem wskazują na naszych klientów, że jak to nie mogły pojawić się na pogrzebie swojej najbliższej osoby. A my dzięki transmisji pogrzebu Warszawa odpowiadamy, że los popycha nas w różne sytuacje i czasem takie połączenie online przez Internet sprawia, że mieliśmy jedną możliwość na godne pożegnanie.

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Stale rozwijamy naszą usługę, aktualnie najwięcej ludzi do transmisja pogrzebu Warszawa mamy właśnie w stolicy ale lokujemy naszych transmiterów w kolejnych miejscowościach.

transmisja pogrzebów na żywo