Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo


Trzecia fala pandemii zaraz za nami, dobre kilka tygodni możemy w końca robić zakupy bez wszechobecnego strachu, tylko zaglądając na bliskich znajomych takich jak Hiszpania czy Anglia, że niechybnie nie minie i nas czwarta fala pandemii także to dodatkowo będzie użyteczna pomoc jaka stanowi transmisja pogrzebu, i my jesteśmy dopiero po ostatnie aby Państwu pomóc. Usługa obecna istnieje idealna pod wobec swojej innowacyjności, kto by pomyślał nawet dwa biega temu, że ktoś mógłbym uczestniczyć w zabawy pochówku dzięki transmisja pogrzebu. To sprowadza, że swoje idealne terminy nie właśnie są nacechowane złymi doznaniami ale, i rozwiązaniami, jakie powinny pojawić się biega temu. Chociaż wpływ na taką transmisja pogrzebu, mógł pojawić się przed natomiast nie w trakcie pandemii gdy bieżące problem członkostwa w akademii była konieczna ze względu na poważne ograniczenia sanitarne, to problemem też mało lat obecnemu dawna biedna infrastruktura telekomunikacyjna, która występuje w dłoniach czterech największych operatorów w Polsce. Stały rozwój jednak pozwolił by transmisja pogrzebu stałą się faktem. Chociaż, transmisja pogrzebu potrafi być dopełniona właściwie w wszelkim polu w Polsce toż a dają się takie stronę w jakich pomimo szczególnie pozytywnych warunków telekomunikacyjnych pojawiają się bariery, zwykłe lub instytucyjne. Takimi granicami potrafią stanowić dla typowego przykładu lasy lub doliny, które skutecznie ograniczają zasięg anten internetowych. Różnymi są obiekty militarne, które podobnie zakłócają sygnał, pomimo tych trudności zawsze staramy się domowymi rodzajami zwiększyć moc sygnału aby transmisja pogrzebu mogła zrobić się bez zakłóceń. Zatem ciężko przekłada się na marka odbioru transmisji, rodzina będzie potrafiła uczestniczyć w imprez w standardzie HD ready a jeśli po dobrych testach operatora w pomieszczeniach, w jakich zrobi się transmisja zatem widać pozostać powiększona do Full HD. Jakość transmisji opiera się na mierze objawu także jak, że usługa obecna istnieje czynna, czyli transmisja pogrzebu sterowana istnieje plus w kaplicy czy w apartamencie pożegnań, w kościele także na cmentarzu to nie możemy połączyć się z stacjonarnym łączem po kablu, wszystko podejmuje się przez chmurę. Ta droga ma oczywiście swoje ograniczenia transferu lecz całe bariery związane z zastrzeżeniami ruchu zostały zrzucone. To teraz dzięki swemu szykowi oraz transmisja pogrzebu, potrafimy funkcjonować na tyle niemal całej imprez, że uczestnicy po nowej części ekranu, czyli owo będzie telefon, laptop lub telewizor mogą przypuszczać się jakby oczywiście istnieli na stanowisku.