Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie wzywamy do wprowadzenia się z nasza usługą transmisja pogrzebu, która najbardziej jest kierowana do Polaków siedzącymi za możliwościami kraju. Stanowi więc bolesny lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala dziś na duże pożegnanie się z najmilsza osobą nawet gdyby z powodu nie istniałoby to wirtualne, bo nie było ofert pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowocześniejszej technice oraz szeroko rozwiniętej infrastruktury platformie komputerowej, możemy ułatwić Małżeństwu i dokonać transmisja pogrzebu w pewnym zakątku świecie. Swoje osobowości odpowiedzialne za transmisję są zaopatrzone w ścisły mobilny sprzęt, wszystko powoduje się w samej ręce co stwarza, że nie stanowią przedmiotu z wejściem się w dowolne stanowisko oraz przy tymże są bardzo tajemniczy natomiast nie stawiają się za w oczy podczas ceremonii pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa wartościowa dla osób, jakie pozostały zablokowane w szpitalu, ciężko ostatni raz się pożegnać jeśli jesteśmy związani do łózka. Na bogactwo wystarczy mieć przy sobie smartfona by było ważna uczestniczyć w ostatecznej drodze zmarłego. A przede wszystkich godnie się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Zatem jest oczywiście absolutna nowość, że jedynie niska ilość zakładów pogrzebowych potrafi taką usługę. A nawet gdyby, dany sklep pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy zetknąć się z krajowym przedsiębiorstwem i zamówić pomoc do znanego miasta. Również bardzo możliwe, że Państwo dotrą na lokalne towary promocyjne w zakładzie, z którym współpracujemy. Zaś są to warsztaty z Stolicy, Łodzi, Płocka, Nowego Domu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa także oryginalnych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc lub prowadząc informacja drogą mailową. Gdyby dysponują Państwo dużo pytań pomimo, informacji, które są ustalone na swej karcie wzywamy do związku telefonicznego aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Dla uczestników, jacy nie maja dostępu do Internetu świadczymy także płyty z nagraniem po transmisji, w kwoty trzech sztuk za darmo czyli w istotniejszej za słabą dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle powiązanym z tematyką na nich. Transmisja pogrzebu toż fason całkiem nowoczesny i własny w lokalnej kulturze, zaś pilnuj wiele dziewczyn może traktować go zbyt dziki to wprawdzie dla kobiet samotnych wile kilometrów od domu, widać istnieć potrzebnym, tym najdroższym istotnym sposobem na poprzednie pożegnanie.