Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie nakłaniamy do zapoznania się z nasza usługą transmisja pogrzebu, która szczególnie jest stosowana do Polaków przebywającymi za skalami kraju. Istnieje aktualne niepokojący lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala akurat na uroczyste pożegnanie się z najmilsza osobą nawet jeżeli z motywie nie istniałoby owo rzeczywiste, bowiem nie istniałoby granicy pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowocześniejszej metod i szeroko rozwiniętej bazy platformie komputerowej, możemy ułatwić Małżeństwu i utworzyć transmisja pogrzebu w jakimś zakątku świata. Bliskie twarze dorosłe za transmisję są urządzone w ścisły mobilny sprzęt, wszystko oznacza się w jednej ręce co robi, że nie mają pasztetu z zdobyciem się w jakiekolwiek miejsce oraz przy obecnym są bardzo niewielcy a nie podają się za w oczy podczas imprezy pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa przydatna dla pań, jakie zostały zatrzymane w szpitalu, ciężko ten raz się pożegnać jak istniejemy przywiązani do łózka. Na powodzenie wystarczy mieć przy sobie smartfona aby było można pomagać w modnej drodze zmarłego. I przede każdych odpowiednio się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Więc istnieje rzeczywiście absolutna nowość, że dopiero znikoma ilość zakładów pogrzebowych posiada taką usługę. Więc nawet gdy, dany biznes pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy zetknąć się z polskim biurem i zamówić pomoc do oddanego miasta. Również bardzo prawdopodobne, że Państwo trafią na nasze materiały promocyjne w domu, z jakim współpracujemy. Zaś są to punkty z Stolice, Łodzi, Płocka, Nowego Domu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa natomiast nieznanych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc czy prowadząc wiadomość drogą mailową. Jeżeli uważają Państwo wiele pytań pomimo, informacji, jakie są zawarte na swej okolicy wzywamy do związku telefonicznego aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Dla uczestników, którzy nie maja wstępu do Internetu świadczymy ponad płyty z nagraniem po transmisji, w kwocie trzech prac za darmo pożądaj w szybszej za niską dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem nierozerwalnie związanym z zasadą na nich. Transmisja pogrzebu to nawyk całkowicie kolejny i nietypowy w rodzimej tradycji, zaś należ sporo postaci potrafi wskazywać go zbyt ekstrawagancki to lecz dla pań samotnych wile kilometrów od domu, zapewne żyć wskazanym, tym wybranym istotnym sposobem na nowe pożegnanie.