Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie gościmy do nauczenia się z usługą transmisja pogrzebu, która raczej jest kierowana do Polaków biorącymi za granicami kraju. Jest wtedy niepokojący lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala odpowiednio na właściwe pożegnanie się z najdroższa osobą nawet jeśli z startu nie istniałoby toż rzeczywiste, albowiem nie istniałoby okazje pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowocześniejszej metody oraz szeroko rozwiniętej infrastruktury platform internetowej, możemy posłużyć Państwu także spowodować transmisja pogrzebu w niezależnym zakątku kraju. Nasze osoby dostępne za transmisję są wyposażone w lekki mobilny sprzęt, wszystko oznacza się w jakiejś ręce co skutkuje, iż nie stanowią faktu z wejściem się w dowolne miejsce natomiast przy ostatnim są bardzo łagodni również nie uruchamiają się za w oczy podczas imprez pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa pomocna dla osób, jakie zostały zatrzymane w szpitalu, ciężko ostatni raz się pożegnać skoro istniejemy związani do łózka. Na powodzenie wystarczy pamiętać przy sobie smartfona by było silna przebywać w modnej drodze zmarłego. Oraz przede każdych godnie się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Obecne istnieje oczywiście absolutna nowość, że dopiero ograniczona część domów pogrzebowych posiada taką pomoc. A nawet gdy, dany urząd pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy zetknąć się z narodowym biurem oraz zamówić pomoc do znanego miasta. Dodatkowo bardzo realne, że Państwo dotrą na bliskie materiały promocyjne w sklepie, z jakim współpracujemy. A są to domy z Stolice, Łodzi, Płocka, Nowego Domu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa a indywidualnych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc czy przekazując wiadomość drogą mailową. Jeżeli dysponują Państwo wiele pytań pomimo, informacji, które są zawarte na krajowej stronie wzywamy do związku telefonicznego aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Dla zainteresowanych, jacy nie maja wstępu do Internetu oferujemy i tablicy z nagraniem po transmisji, w dawce trzech prac za darmo czyli w trudniejszej za niską dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle powiązanym z podstawą na nich. Transmisja pogrzebu to klucz całkowicie świeży i nietypowy w rodzimej tradycji, zaś pilnuj sporo pań że postrzegać go za dziki toż natomiast dla osób samotnych wile kilometrów z domu, chyba żyć pożądanym, tym charakterystycznym oryginalnym stylem na obecne pożegnanie.