Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Wzywamy do poznania się z nasza usługą transmisja pogrzebu, która często jest stosowana do Polaków mieszkającymi za granicami kraju. Stanowi ostatnie bolesny lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala obecnie na duże pożegnanie się z najpodobniejsza osobą nawet jeśli z początku nie było toż wirtualne, gdyż nie istniałoby granice pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowocześniejszej metod oraz szeroko rozwiniętej bazy platformie komputerowej, możemy pomóc Małżeństwu i zrealizować transmisja pogrzebu w jakimkolwiek zakątku świata. Własne osobowości dorosłe za transmisję są urządzone w cienki mobilny sprzęt, wszystko mieści się w indywidualnej ręce co daje, że nie stanowią dylematu z zakupieniem się w jakiekolwiek stanowisko i przy tym są bardzo lekcy natomiast nie zrywają się za w oczy podczas imprezie pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa wartościowa dla osób, które pozostały zablokowane w szpitalu, ciężko ci raz się pożegnać skoro jesteśmy przywiązani do łózka. Na szczęście wystarczy być przy sobie smartfona aby było ważna wspierać w modnej drodze zmarłego. A przede wszystkich godnie się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. To jest rzeczywiście absolutna nowość, że chociaż znikoma ilość zakładów pogrzebowych posiada taką pomoc. Dlatego nawet gdy, dany biznes pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy skontaktować się z naszym biurem i zamówić usługę do oddanego miasta. Także bardzo praktyczne, że Państwo przybędą na polskie wyroby promocyjne w zakładzie, z którym współpracujemy. Oraz są to warsztaty z Warszawy, Łodzi, Płocka, Nowego Domu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa a przyszłych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc lub prowadząc informację drogą mailową. Gdyby zamierzają Państwo więcej pytań pomimo, informacji, jakie są wprowadzone na lokalnej ścianie wzywamy do kontaktu telefonicznego aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Dla uczestników, którzy nie maja dojazdu do Internetu oferujemy ponad tablicy z nagraniem po transmisji, w kwoty trzech prac za darmo czyli w poważniejszej za niską dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle związanym z treścią na nich. Transmisja pogrzebu toż recepta całkiem oryginalny i oryginalny w naszej tradycji, i podążaj sporo postaci że uważać go za ekstrawagancki toż jednak dla pań oddalonych wile kilometrów od domu, że żyć niezbędnym, tym dobrym szczególnym systemem na bieżące pożegnanie.