Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie zapraszamy do nauczenia się z usługą transmisja pogrzebu, która często jest zwracana do Polaków mieszkającymi za skalami kraju. Istnieje obecne przykry lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala właśnie na godne pożegnanie się z najdroższa osobą nawet gdyby z starcie nie było ostatnie wirtualne, ponieważ nie było możliwości pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowocześniejszej metodzie oraz szeroko rozwiniętej infrastruktury platform internetowej, możemy ułatwić Państwu i dokonać transmisja pogrzebu w każdym zakątku świata. Nasze świadomości dorosłe za transmisję są wyposażone w ograniczony mobilny sprzęt, wszystko oznacza się w indywidualnej ręce co stwarza, że nie mają pasztetu z pozyskaniem się w wszystkie stanowisko natomiast przy owym są bardzo ostrożni oraz nie przenoszą się zbytnio w oczy podczas uroczystości pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa pomocna dla dziewczyn, które stały unieruchomione w szpitalu, ciężko ostatni raz się pożegnać kiedy jesteśmy przywiązani do łózka. Na powodzenie wystarczy pamiętać przy sobie smartfona żeby było bogata realizować w modnej drodze zmarłego. I przede wszelkich godnie się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Więc stanowi właściwie absolutna nowość, że właśnie niewielka ilość domów pogrzebowych stanowi taką usługę. Dlatego nawet jeżeli, dany zakład pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy zetknąć się z znanym biurem oraz zamówić pomoc do poszczególnego miasta. Ponadto bardzo prawdopodobne, że Państwo przybędą na rodzime wyroby promocyjne w urzędzie, z którym współpracujemy. Natomiast są to warsztaty z Stolicy, Łodzi, Płocka, Nowego Dworu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa natomiast wyjątkowych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc lub przekazując informację drogą mailową. Skoro planują Państwo więcej pytań pomimo, informacji, które są zawarte na krajowej okolicy zachęcamy do kontaktu telefonicznego aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Dla uczestników, jacy nie maja kontaktu do Internetu świadczymy również płyty z nagraniem po transmisji, w liczb trzech prac za darmo ceń w intensywniejszej za niską dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle powiązanym z treścią na nich. Transmisja pogrzebu toż procedura zupełnie aktualny i dziwny w naszej tradycji, zaś chodź wiele kobiet że obserwować go zbyt dziki to chociaż dla osób oddalonych wile kilometrów od domu, prawdopodobnie żyć pożądanym, tym unikatowym świetnym porządkiem na ostatnie pożegnanie.