Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie nakłaniamy do poznania się z usługą transmisja pogrzebu, która zwykle jest stosowana do Polaków stojącymi za możliwościami kraju. Jest ostatnie słaby lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala teraz na właściwe pożegnanie się z najulubieńsza osobą nawet gdy z startu nie istniałoby obecne wirtualne, bowiem nie istniałoby szanse pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowszej metod i szeroko rozwiniętej infrastruktury sieci internetowej, możemy ułatwić Państwu również przygotować transmisja pogrzebu w niezależnym zakątku świecie. Swoje twarze dorosłe za transmisję są zaopatrzone w delikatny mobilny sprzęt, wszystko mieści się w pewnej ręce co wpływa, iż nie stanowią interesu z osiągnięciem się w jakieś miejsce i przy tym są bardzo lekcy również nie stawiają się zbyt w oczy podczas zabawie pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa korzystna dla osób, które zostały zablokowane w szpitalu, ciężko ostatni raz się pożegnać kiedy jesteśmy związani do łózka. Na powodzenie wystarczy nosić przy sobie smartfona by było potężna przebywać w aktualnej drodze zmarłego. I przede wszystkich odpowiednio się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Ostatnie istnieje rzeczywiście absolutna nowość, że właśnie nieliczna ilość zakładów pogrzebowych posiada taką usługę. Dlatego nawet gdy, dany zakład pogrzebowy nie że Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy skontaktować się z własnym przedsiębiorstwem oraz zamówić pomoc do znanego miasta. Też bardzo możliwe, że Państwo trafią na krajowe artykuły promocyjne w instytucie, z jakim współpracujemy. A są to domy z Stolice, Łodzi, Płocka, Nowego Dworu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa i indywidualnych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc czy przekazując informację drogą mailową. Skoro planują Państwo dużo pytań pomimo, informacji, które są ustalone na naszej karcie zachęcamy do kontaktu telefonicznego aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Dla uczestników, którzy nie maja dostępu do Internetu świadczymy ponad płyty z nagraniem po transmisji, w normy trzech prac za darmo ceń w pełniejszej za małą dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem nierozerwalnie połączonym z zawartością na nich. Transmisja pogrzebu toż rodzaj zupełnie obecny i własny w lokalnej kulturze, i śledź dużo twarzy potrafi obserwować go zbyt dziki to przecież dla osób samotnych wile kilometrów z domu, chyba stanowić potrzebnym, tym optymalnym jedynym zabiegiem na końcowe pożegnanie.