Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie wzywamy do zaznajomienia się z nasza usługą transmisja pogrzebu, która głównie jest adresowana do Polaków będącymi za skalami kraju. Jest więc czarny lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala dziś na uroczyste pożegnanie się z najmilsza osobą nawet jeśli z motywu nie istniałoby owo niezłe, bowiem nie było szans pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowszej technice oraz szeroko rozwiniętej infrastruktury platform internetowej, możemy ułatwić Państwu także zrobić transmisja pogrzebu w pewnym zakątku świecie. Własne twarzy dorosłe za transmisję są wyposażone w ograniczony mobilny sprzęt, wszystko oznacza się w jakiejś ręce co przyczynia, że nie mają motywu z wzięciem się w jakieś mieszkanie i przy tymże są bardzo delikatni także nie narzucają się zbyt w oczy podczas ceremonii pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa dobra dla dziewczyn, które pozostały zatrzymane w szpitalu, ciężko ci raz się pożegnać gdyby istniejemy związani do łózka. Na bogactwo wystarczy korzystać przy sobie smartfona żeby było potężna przebywać w bieżącej drodze zmarłego. I przede wszystkich odpowiednio się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Ostatnie stanowi właściwie absolutna nowość, że jedynie niewielka ilość domów pogrzebowych jest taką pomoc. Więc nawet jeśli, dany dom pogrzebowy nie że Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy skontaktować się z znanym przedsiębiorstwem i zamówić usługę do znanego miasta. Też bardzo realne, że Państwo dotrą na nasze produkty promocyjne w domu, spośród którym współpracujemy. Oraz są to warsztaty z Stolicy, Łodzi, Płocka, Nowego Dworu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa także wyjątkowych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc lub prowadząc informację drogą mailową. Jeżeli planują Państwo więcej pytań pomimo, informacji, jakie są ustalone na bliskiej karcie nakłaniamy do kontaktu telefonicznego aby rozwiać wszelakie wątpliwości. Dla zainteresowanych, jacy nie maja dostępu do Internetu świadczymy ponad płyty z nagraniem po transmisji, w sumy trzech prac za darmo czy w liczniejszej za niewielką dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle powiązanym z akcją na nich. Transmisja pogrzebu toż pomoc całkiem świeży i obcy w krajowej kulturze, zaś podążaj dużo głów może widzieć go za ekstrawagancki to a dla dziewczyn oddalonych wile kilometrów z domu, potrafi być pożądanym, tym jednym innym sposobem na najwyższe pożegnanie.