Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Serdecznie przyjmujemy do zapoznania się z usługą transmisja pogrzebu, która przeważnie jest stosowana do Polaków stojącymi za granicami kraju. Stanowi więc niełatwy lecz nieunikniony temat, śmierć, pochówek, pożegnanie. Transmisja pogrzebu pozwala odpowiednio na godne pożegnanie się z najprzyjemniejsza osobą nawet jeśli z przodu nie stanowiło więc praktyczne, bo nie istniałoby zdolności pojawić się na pogrzebie zmarłego. Dzięki zdobyczom najnowocześniejszej techniki oraz szeroko rozwiniętej bazy sieci komputerowej, możemy pomóc Państwu także spełnić transmisja pogrzebu w nieznanym zakątku kraju. Własne głowy odpowiedzialne za transmisję są zaopatrzone w niewielki mobilny sprzęt, wszystko oznacza się w samej ręce co sprawia, że nie są wywiadu z uzyskaniem się w jakieś miejsce oraz przy tymże są bardzo niewielcy zaś nie podają się za w oczy podczas zabawie pogrzebu. Taka transmisja pogrzebu bywa wartościowa dla dziewczyn, jakie stały uwięzione w szpitalu, ciężko ten raz się pożegnać kiedy istniejemy przykuci do łózka. Na bogactwo wystarczy pamiętać przy sobie smartfona by było można działać w modnej drodze zmarłego. I przede wszelkich odpowiednio się pożegnać, dzięki transmisja pogrzebu. Więc jest oczywiście absolutna nowość, że właśnie nieliczna ilość zakładów pogrzebowych potrafi taką pomoc. A nawet gdyby, dany urząd pogrzebowy nie może Państwu zaoferować transmisja pogrzebu, to wystarczy zetknąć się z znajomym przedsiębiorstwem oraz zamówić pomoc do konkretnego miasta. Również bardzo możliwe, że Państwo przybędą na własne środki promocyjne w sklepie, spośród którym współpracujemy. I są to zakłady z Stolice, Łodzi, Płocka, Nowego Dworu, Płońska, Poznania, Józefowa, Wołomina, Legionowa i niezwykłych. Transmisja pogrzebu można zamówić każdego dnia tygodnia, dzwoniąc czy prowadząc informację drogą mailową. Gdyby są Państwo wiele pytań pomimo, informacji, które są ustalone na znanej okolicy gościmy do związku telefonicznego aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Dla uczestników, którzy nie maja wstępu do Internetu oferujemy także płyty z nagraniem po transmisji, w norm trzech prac za darmo czy w poważniejszej za małą dopłatą. Płyty są z personalizowanym wydrukiem ściśle połączonym z myślą na nich. Transmisja pogrzebu to pomoc zupełnie nowatorski i różny w narodowej kulturze, i przechodź dużo ról że brać go zbyt ekstrawagancki toż zawsze dla kobiet samotnych wile kilometrów z domu, pewnie być nieodzownym, tym jednym innym sposobem na ostatnie pożegnanie.