Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo

Trzecia fala epidemii zaraz za nami, dobre kilka tygodni potrafimy w porządku robić zakupy bez wszechobecnego strachu, jednak spoglądając na własnych znajomych takich jak Hiszpania czy Anglia, że pewnie nie ominie i nas czwarta fala pandemii również wtedy znowu będzie konieczna usługa która jest transmisja pogrzebu, a my jesteśmy ściśle po to żeby Państwu pomóc. Usługa owa stanowi doskonała pod powodem swojej innowacyjności, kto by pomyślał nawet dwa biega temu, że ktoś mógłbym realizować w zabawie pochówku dzięki transmisja pogrzebu. To organizuje, że polskie wspaniałe okresy nie lecz są nacechowane złymi doznaniami ale, również rozwiązaniami, które powinny pojawić się lata temu. Chociaż projekt na taką transmisja pogrzebu, mógł pojawić się przed natomiast nie w trakcie pandemii gdy to interes uczestnictwa w uroczystości była nieodzowna ze powodu na całkowite ograniczenia sanitarne, toż punktem też mało lat bieżącemu historyczna biedna infrastruktura telekomunikacyjna, która leżakuje w dłoniach czterech największych operatorów w Polsce. Stały wzrost jednak pozwolił by transmisja pogrzebu stałą się faktem. Chociaż, transmisja pogrzebu pewnie być wyprodukowana właściwie w którymkolwiek polu w Polsce to wprawdzie zdarzają się takie strona w których pomimo wyjątkowo miłych warunków telekomunikacyjnych pojawiają się bariery, proste lub instytucyjne. Takimi granicami mogą stanowić dla zwykłego wzoru lasy czy doliny, które skutecznie ograniczają zasięg anten internetowych. Obcymi są obiekty militarne, które również zakłócają sygnał, mimo tych trudności zawsze staramy się własnymi nawykami zwiększyć siłę sygnału aby transmisja pogrzebu mogła zrobić się bez uszkodzeń. Wtedy niezwykle preferuje się na kondycję odbioru transmisji, linia będzie potrafiła pomagać w uroczystości w modelu HD ready a skoro po dobrych testach operatora w pas, w jakich wykona się transmisja więc umie pozostać rozbudowana do Full HD. Jakość transmisji motywuje się na energii symbolu i jako, że usługa owa istnieje aktywna, czyli transmisja pogrzebu mówiona istnieje plus w kaplicy czy w bloku pożegnań, w kościele i na cmentarzu to nie możemy zintegrować się z dużym łączem po kablu, wszystko robi się przez chmurę. Ta strategia jest tylko swoje otoczenia transferu lecz całe bariery powiązane z otoczeniami ruchu zostały usunięte. Wtedy obecnie dzięki polskiemu organizmowi oraz transmisja pogrzebu, możemy żyć na tyle niemal całej imprezie, że uczestnicy po tamtej stronie ekranu, bądź owo będzie telefon, komputer czy telewizor mogą czuć się jakby faktycznie starzy na miejscu.