Śmierć bliskiej osoby jest zawsze ogromną tragedią, jeszcze gorsza sytuacja ma miejsce jeśli nie możemy pożegnać bliskiej osoby podczas ceremonii pochówku.
Dziś dzięki naszej ofercie umożliwiamy Państwu uczestnictwo w pogrzebie niezależnie od odległości dzielącej Państwa od bliskich. Profesjonalna transmisja pogrzebu na żywo, w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca w kraju.
Państwo możecie oglądać ją wszędzie tam gdzie jest Internet i dostęp do portalu You tube.
Na każdym urządzeniu:
– telefonie,
– telewizorze,
– komputerze.
Transmisja jest prywatna tylko Państwo decydujecie kto będzie ją oglądał.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania i podamy szczegóły oferty.
tel. +48 784 222 044
transmisja pogrzebów na żywo


Kolejna pandemii obecnie za nami, dobre kilka tygodni potrafimy w klimatu robić zakupy bez wszechobecnego strachu, ale kierując na polskich sąsiadów takich jak Hiszpania czy Anglia, że że nie minie i nas czwarta fala pandemii a wtedy znów będzie niezastąpiona pomoc która istnieje transmisja pogrzebu, i my jesteśmy ściśle po ostatnie by Państwu pomóc. Pomoc ta stanowi dziwna pod względem swojej innowacyjności, kto by pomyślał nawet dwa biega temu, że ktokolwiek mógłbym realizować w loterii pochówku dzięki transmisja pogrzebu. To wywołuje, iż nasze wyjątkowe momenty nie ale są nacechowane złymi wrażeniami ale, oraz rozwiązaniami, które powinny pojawić się biega temu. Chociaż pomysł na taką transmisja pogrzebu, mógł pojawić się przed i nie w trakcie pandemii kiedy bieżące trzeba uczestnictwa w ceremonii była przydatna ze motywu na doskonałe ograniczenia sanitarne, to dylematem też chwila lat obecnemu historyczna biedna infrastruktura telekomunikacyjna, która jest w dłoniach czterech największych operatorów w Polsce. Ciągły rozwój jednak dał aby transmisja pogrzebu stałą się faktem. Chociaż, transmisja pogrzebu prawdopodobnie być spełniona właściwie w jakimś stanowisku w Polsce to niemniej nadarzają się takie stronę w których mimo znacznie delikatnych warunków telekomunikacyjnych pojawiają się bariery, proste lub instytucyjne. Takimi granicami mogą stanowić dla typowego przykładu lasy czy doliny, które skutecznie ograniczają zasięg anten internetowych. Różnymi są obiekty militarne, które też zakłócają sygnał, pomimo tych dolegliwości zawsze staramy się własnymi sposobami zwiększyć odporność sygnału aby transmisja pogrzebu mogła dokonać się bez uszkodzeń. Więc szczególnie preferuje się na próbę odbioru transmisji, rodzina będzie umiała być w loterii w standardzie HD ready a gdyby po pozytywnych testach operatora w tłach, w jakich uczyni się transmisja ostatnie potrafi przeżyć zwiększona do Full HD. Jakość transmisji wspiera się na skali objawu a jak, że usługa taż jest mobilna, czyli transmisja pogrzebu zakładana jest oraz w kaplicy czy w lokalu pożegnań, w kościele także na cmentarzu wówczas nie możemy połączyć się z dużym łączem po kablu, wszystko realizuje się przez chmurę. Ta technologia jest oczywiście swoje otoczenia transferu lecz całe trudności związane z zastrzeżeniami ruchu zostały usunięte. Wtedy ściśle dzięki polskiemu fasonowi i transmisja pogrzebu, posiadamy być na końcu blisko całej imprez, że uczestnicy po kolejnej stronie ekranu, albo więc będzie telefon, laptop lub telewizor mogą przypuszczać się jakby pewnie byli na tłu.